UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś napisał *U nas jest najwięcej rodzin pszczelich w Europie* - Chyba, że w mieście, bo w mieście ratują pszczółki od wyginięcia w ich naturalnym środowisku, czyli na wsiach, gdzie już prawie całkowicie wyginęły.

yuror