Wybrany wątek opinii

Ktoś napisał *U nas jest najwięcej rodzin pszczelich w Europie* - Chyba, że w mieście, bo w mieście ratują pszczółki od wyginięcia w ich naturalnym środowisku, czyli na wsiach, gdzie już prawie całkowicie wyginęły.
yuror (2020.03.04)
@yuror - Nie wyginęły, ja jakoś mieszkam na wsi i mam pszczoły, na wsi jest ich najwięcej właśnie, bo w mieście to się niektórzy czepiają, że pszczoły żądlą.
(2020.03.04)
Powrót do komentarzy