Wybrany wątek opinii
Ktoś napisał *U nas jest najwięcej rodzin pszczelich w Europie* - Chyba, że w mieście, bo w mieście ratują pszczółki od wyginięcia w ich naturalnym środowisku, czyli na wsiach, gdzie już prawie całkowicie wyginęły.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@yuror - Nie wyginęły, ja jakoś mieszkam na wsi i mam pszczoły, na wsi jest ich najwięcej właśnie, bo w mieście to się niektórzy czepiają, że pszczoły żądlą.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0