UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Holandia nie ma nawet normalnych lasów "- Chyba jednak nie byłeś w Holandii !!!! Pewnie, że nie ma ich tak dużo jak w Polsce, bo Holandia jest małym państwem typowo rolniczym. Czytam te bzdury ludzi, co nie mają kompletnie pojęcia !


Anuluj