UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jak? Trują to właśnie w Holandii, bo tam stosują 3 do 4 razy więcej chemikaliów jak u nas, teraz chcieli tam wprowadzić ograniczenia to wszystko blokują i protestują. We Francji, Niemczech i Belgii to samo, bo wprowadzili jakieś ograniczenia i już tam pomidory dostały choroby grzybowej i teraz tego nie da się tam zwalczyć bez środków chemicznych i wyrywają i niszczą już tysiące plantacji pomidorów. czyli trzeba się przygotować na drogie pomidory w tym roku, bo u nas w Polsce mało ich produkują.


Anuluj