UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak tam jest lepsza medycyna a w Holandii jest największe zużycie chemikaliów w Europie, tam mają lepsze leki przecież to jasna sprawa, a ty tu ciągle te swoje brednie opowiadasz, u nas nawet ponad połowa nowoczesnych leków onkologicznych nie jest refundowana, a na Zachodzie tak. Poza tym u nas jest efek komuny, gdzie pili na umór i każdy palił.