UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@yuror - Nie wyginęły, ja jakoś mieszkam na wsi i mam pszczoły, na wsi jest ich najwięcej właśnie, bo w mieście to się niektórzy czepiają, że pszczoły żądlą.


Anuluj