Wybrany wątek opinii
Z doświadczenia mogę powiedzieć, że rolni polski to szkodnik, przykro to mówić, bo lata, wiele lat a właściwie od wstąpienia Polski do UE. W używaniu środków ochrony roślin i innych świństw polski rolnik przewyższa już kraje zachodnie, bo zachód preferuje teraz produkcje żywności ekologicznej ze względu na stałe zwiększanie się podaży. Ci co tu komentują i tak chwalą to nie mają widzę zielonego pojęcia. Weźmy tylko żywotność ludzi na zachodzie a w Polsce. Tylko nie piszcie, że tam jest lepsza medycyna, bo jest dokładnie tak samo jak w Polsce, też wszędzie oszczędzają.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Tak tam jest lepsza medycyna a w Holandii jest największe zużycie chemikaliów w Europie, tam mają lepsze leki przecież to jasna sprawa, a ty tu ciągle te swoje brednie opowiadasz, u nas nawet ponad połowa nowoczesnych leków onkologicznych nie jest refundowana, a na Zachodzie tak. Poza tym u nas jest efek komuny, gdzie pili na umór i każdy palił.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Jesteś coraz lepszy w pisaniu tych bzur !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
2