UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadza się, w Holandii nie ma czaple, jaskółek, komarów itd. BO JEST ZIMA!!!!! Bądz tam na wiosna i latem i otwieraj oczy!!!!! A nie gadaj tak że tam nie ma bocianów i różnych innych, BO NIE TEN KLIMAT!!!!! Jak można gadać jak nie znasz kraju (a do tego jak nie znasz się na rolnictwa)?
rrrrrr