144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak dobrze zrobiony i dobre okna wstawione to nie ma hałasu. Z reszta mieszkam w poblizu tylko w starym budynku i hałasu jakoś nie słyszę. Wolałbym zamieszkac w czymś nowoczesniejszym. Chcesz mieszkac w ciszy to przeprowadz sie na wies albo do lasu. Tylko wtedy wszedzie masz daleko. Z pionierskiej wszedzie blisko
HvK (2020.02.28)
Sklepów jest już dość?? A gdzie Netto, Tesco, Polo Market, Aldi, nie wspominając o OBi, Leroy Merlin, bo o IKEA to możemy tylko pomarzyć. A po godz. 22 zakupy zrobisz tylko w carrfour i żabce. . .
Tomasz85 (2020.02.28)
Bardzo dobrze Netto to dobre ceny
(2020.02.28)

info

3  
  0
Żenada!!
Sfinks (2020.02.28)

info

0  
  1
A, może netto piękny ładny żółty market jak ten krem z apteki he he
Eryk (2020.02.28)

info

0  
  0
Bardzo dobry market, przyzwoite ceny i towar jedyny który się nie powtarza w innych sklepach. Czasem do Nowego Dworu wybieram się do niego na zakupy. .. polecam Netto. ..
dobre ceny (2020.02.28)

info

3  
  1
Bardzo słuszna decyzja co do budowy sklepu Netto. Bardzo brakuje tego sklepu w Elblągu, ponieważ w tym sklepie jest bardzo dobry asortyment produktów spożywczych tj i innych w rozsądnej cenie. Dziękuję bardzo osobie która wpadła na ten akurat pomysł, aby akurat ten sklep wybudować. Pozdrawiam
Anita W. (2020.02.28)
Powinna tu powstać Stacja Drogi Krzyżowej. Elbląg jest za mało religijny.
(2020.02.29)
Bzdury opowiadasz, argumenty jak przy okazji budowy ogrodow. To my klienci mamy przeplacac i skladac sie na pensje sklepikarzy? Bedziesz nas zmuszac do kupowania drozej, co to Korea? Jest wolny rynek i domokracja! Odnosnie przedszkola. W ramach inwestucji inwestor przebuduje drogi i skrzyzowanie. Beda swiatla, dodatkowe przejscia, barierki, czyli zrobi sie bezpieczniej. Bo dzis to jest jeden wielki balagan. Reasumujac twoje strachy na lachy sa znane i typowe. Nic ma nie byc zrobic z Elblaga sanatorium, bo mieszkaja tu lesne dziadki. A poszli won. Dajcie ludziom zyc.
Realista1 (2020.02.29)
Nie chcesz, to po jaki ch.. NA NIEGO glosowales jesienia 2018. Przeciez wiadomo bylo, ze bedzie coraz gorzej. Ludzie trzeba myslec, a nie dac sie manipulowac.
Glosrozsadku1 (2020.02.29)