UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bzdury opowiadasz, argumenty jak przy okazji budowy ogrodow. To my klienci mamy przeplacac i skladac sie na pensje sklepikarzy? Bedziesz nas zmuszac do kupowania drozej, co to Korea? Jest wolny rynek i domokracja! Odnosnie przedszkola. W ramach inwestucji inwestor przebuduje drogi i skrzyzowanie. Beda swiatla, dodatkowe przejscia, barierki, czyli zrobi sie bezpieczniej. Bo dzis to jest jeden wielki balagan. Reasumujac twoje strachy na lachy sa znane i typowe. Nic ma nie byc zrobic z Elblaga sanatorium, bo mieszkaja tu lesne dziadki. A poszli won. Dajcie ludziom zyc.
Realista1