UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo słuszna decyzja co do budowy sklepu Netto. Bardzo brakuje tego sklepu w Elblągu, ponieważ w tym sklepie jest bardzo dobry asortyment produktów spożywczych tj i innych w rozsądnej cenie. Dziękuję bardzo osobie która wpadła na ten akurat pomysł, aby akurat ten sklep wybudować. Pozdrawiam
Anita W.