Wybrany wątek opinii
Bardzo słuszna decyzja co do budowy sklepu Netto. Bardzo brakuje tego sklepu w Elblągu, ponieważ w tym sklepie jest bardzo dobry asortyment produktów spożywczych tj i innych w rozsądnej cenie. Dziękuję bardzo osobie która wpadła na ten akurat pomysł, aby akurat ten sklep wybudować. Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Tu nie chodzi, ze ktis wpadl na jakis pomysl. Bo to jest oczywista oczywistosc. Po prostu dzialalo silne lobby, ktire nie wpuszczalo innych marek do Elblaga.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1