Wybrany wątek opinii
Powinna tu powstać Stacja Drogi Krzyżowej. Elbląg jest za mało religijny.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
Apeluja by zabrac dostep do internetu pacjentom psychiatrykow.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0