144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Apeluja by zabrac dostep do internetu pacjentom psychiatrykow.
(2020.02.29)
Tu nie chodzi, ze ktis wpadl na jakis pomysl. Bo to jest oczywista oczywistosc. Po prostu dzialalo silne lobby, ktire nie wpuszczalo innych marek do Elblaga.
(2020.02.29)
Idiotka
(2020.02.29)
Drodzy państwo i tu wszystkich zdziwię , Pan Missan tu plaże nam zrobi ,a ten piękny żywopłot zostanie bo z wielką precyzją, miłością i delikatnością pielęgnowany był przez dziesięciolecia specjalnie na tą okazję ,inwestycje rekreacyjno wypoczynkową dla Elblążan . Chciałoby się powiedzieć strzał w dziesiątkę ,ale.... Może aquapark Dinopark jurajski
Turystyczna1Klasa (2020.02.29)

info

0  
  1
Uwazajcie z tymi Borysami, bo mozna sobie niezle narobic. .. zwlaszcza piwo- trzustka, watraba, zołądek. .. 2-3 O, 5l z dodatkami przyspieszajacymi proces warzenia to samobójstwo. Pewnie masz 18-20-30 lat jest ok, ale dobijcie do 40 i sie zacznie. Druga sprawa jakosc jedzenia w biedrach, lidlach, etc. .. Jak widze te małe oczka na zakupach, szukajace najtanszych parówek, pasztetów i gulaszy angielskich to mozna tylko zalamac rece. ..
uwazajcie z tym dobrobytem... (2020.02.29)

info

2  
  2
Ja tak z innej beczki, kupuie akumulator. .. Ma ktos moze albo wie gdzie nabede uzywany???
ASWymiata (2020.02.29)
Korkucia
Importexport (2020.02.29)
Tobie kolego powinni zabrać smartfona. Kup sobie puzzle. Mądrzysz się często a we łbie masz siano
No nie. ? (2020.02.29)
Zielarz wie lepiej. Na handlu zjadł. Ma tyle wiedzy co sniegowy bałwan
No nie. ? (2020.02.29)
Świetna lokalizacja. .. .bezmózgi. ..
(2020.03.01)

info

0  
  0