UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sklepów jest już dość?? A gdzie Netto, Tesco, Polo Market, Aldi, nie wspominając o OBi, Leroy Merlin, bo o IKEA to możemy tylko pomarzyć. A po godz. 22 zakupy zrobisz tylko w carrfour i żabce. . .
Tomasz85
Sklepów jest już dość?? A gdzie Netto, Tesco, Polo Market, Aldi, nie wspominając o OBi, Leroy Merlin, bo o IKEA to możemy tylko pomarzyć. A po godz. 22 zakupy zrobisz tylko w carrfour i żabce. . .
Tomasz85