UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bzdury opowiadasz, argumenty jak przy okazji budowy ogrodow. To my klienci mamy przeplacac i skladac sie na pensje sklepikarzy? Bedziesz nas zmuszac do kupowania drozej, co to Korea? Jest wolny rynek i domokracja! Odnosnie przedszkola. W ramach inwestucji inwestor przebuduje drogi i skrzyzowanie. Beda swiatla, dodatkowe przejscia, barierki, czyli zrobi sie bezpieczniej. Bo dzis to jest jeden wielki balagan. Reasumujac twoje strachy na lachy sa znane i typowe. Nic ma nie byc zrobic z Elblaga sanatorium, bo mieszkaja tu lesne dziadki. A poszli won. Dajcie ludziom zyc.
Realista1