A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kot - To kup tę działkę i wybuduj coś innego, co za problem? A, rozumiem, lubisz narzekać
Centrum miasta i brak planu zagospodarowania? Dziwne.
Byle nie biedronka i Lidl tak to będzie spoko
Za mała powierzchnia na duży sklep sieciowy, obok jest przedszkole państwowe wiec to będzie sklep osiedlowy:-)a sklep z alkoholem u szwagra kilka kroków dalej dawno padł. .. ..
Dlaczego ma być netto albo polo? Dysko na polu nie wystarczy?
Włodarze Elbląga podajcie właściciela, czy to Polak czy z dawnych Prus. Ściągnijcie w końcu jakąś porządną firmę. Pognać nieudaczników z urzędu miasta, a długi jakie zrobili w mieście niech płacą ze swoich portfeli sprzedając domy, samochody jakie dorobili się na majątku miasta. Gdzie jest prokurator.
analfabeta !
NETTO oczywiście dużo fajnych rzeczy można kupić tanio do domu A nie biedronki i Lidla jak u ruskich
Masakra, jeszcze mało tych marketów :/ co za rządy na wszystko pozwalają!!
Jest jeszcze jeden teren po drugiej stronie ulicy - też byłe ogrodnictwo. Może jeszcze jeden market albo fajny plac zabaw (* już ta bawią się dzieci - kiedy pierwszy wypadek????