144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@kot - To kup tę działkę i wybuduj coś innego, co za problem? A, rozumiem, lubisz narzekać
(2020.02.28)
Centrum miasta i brak planu zagospodarowania? Dziwne.
Bombaj (2020.02.28)

info

3  
  1
Byle nie biedronka i Lidl tak to będzie spoko
000m (2020.02.28)

info

2  
  0
Za mała powierzchnia na duży sklep sieciowy, obok jest przedszkole państwowe wiec to będzie sklep osiedlowy:-)a sklep z alkoholem u szwagra kilka kroków dalej dawno padł. .. ..
.......... (2020.02.28)

info

1  
  1
Dlaczego ma być netto albo polo? Dysko na polu nie wystarczy?
umpa, umpa, est, esta (2020.02.28)

info

0  
  1
Włodarze Elbląga podajcie właściciela, czy to Polak czy z dawnych Prus. Ściągnijcie w końcu jakąś porządną firmę. Pognać nieudaczników z urzędu miasta, a długi jakie zrobili w mieście niech płacą ze swoich portfeli sprzedając domy, samochody jakie dorobili się na majątku miasta. Gdzie jest prokurator.
(2020.02.28)

info

3  
  4
analfabeta !
(2020.02.28)
NETTO oczywiście dużo fajnych rzeczy można kupić tanio do domu A nie biedronki i Lidla jak u ruskich
(2020.02.28)

info

2  
  3
Masakra, jeszcze mało tych marketów :/ co za rządy na wszystko pozwalają!!
Sylwiaxd (2020.02.28)
Jest jeszcze jeden teren po drugiej stronie ulicy - też byłe ogrodnictwo. Może jeszcze jeden market albo fajny plac zabaw (* już ta bawią się dzieci - kiedy pierwszy wypadek????
Mucha (2020.02.28)