UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo słuszna decyzja co do budowy sklepu Netto. Bardzo brakuje tego sklepu w Elblągu, ponieważ w tym sklepie jest bardzo dobry asortyment produktów spożywczych tj i innych w rozsądnej cenie. Dziękuję bardzo osobie która wpadła na ten akurat pomysł, aby akurat ten sklep wybudować. Pozdrawiam
Anita W.