144
27.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Idiota to dopuscil do budowy w Elblagu16 biedronek. W ten sposob zablokowal miejsce innym markom. Choc moze to wcale nie byl taki idiota z niego, a cfaniak?
(2020.02.27)
Sto z hakiem i to duuzym
(2020.02.27)
Ty to jakis deweloper jestes, bo pieprzysz o tym ciagle. A poszedl won.
(2020.02.27)
Zapytali i sie zgadzamy, wiec spadaj.
Mieszkancy (2020.02.27)
Kolejny uciekinier z psychiatryka, ale dzis ich tu pelno.
(2020.02.27)
Nie chcę więcej takiego Prezydenta, który zamiast wzorem normalnie rządzonych miast załatwiać sprawy dla Elbląga "żywotne", jak choćby rozwój komunikacji miejskiej, budowy nowych dróg czy infrastruktury, swoimi bardzo złymi decyzjami właśnie "dobija"resztki małego handlu (kiosków w Elblągu nie ma wcale, wkrótce nie będzie też małych prywatnych sklepików). Sprawa ciepła dla Elbląga - leży, tramwaje obecnie stoją, ale tak naprawdę też "leżą", żadnych planów rozwojowych co do nowych arterii, nowych terenów dla budów tak wielorodzinnych czy działek indywidualnych - właściwie brak. Nie dziwi więc, że widząc brak perspektyw wielu ludzi wyjeżdża. Jak zabraknie na wypłaty dla urzędników - może wtedy ktoś się zreflektuje. ..
(2020.02.28)
Ten market wykosi wszystkie małe sklepy wokół, z Brzozową i Pasażem Gwiezdna włącznie - czy o to właśnie urzędnikom (bardziej - urzędasom)z Ratusza chodziło? Żeby nie było niczego? Inny aspekt - przecież tuż obok tego terenu jest od wielu lat przedszkole. Dlaczego nikt z UM nie bierze pod uwagę zwiększenia w tym fatalnym komunikacyjnie miejscu- natężenia ruchu, hałasu i choćby zmniejszenia bezpieczeństwa dzieci? Czy były tutaj konsultacje społeczne? Kto wydał decyzje lokalizacyjne? Dewastacja Elbląga trwa w najlepsze.
(2020.02.28)
Zamiast ściągać tutaj i wspierać prawdziwych inwestorów, aby w Elblągu zwiększać udział przemysłu czy produkcji i tym samym wpływać na zamożność Miasta - władza samorządowa kolejnym takim marketem niszczy swój lokalny drobny handel, z pewnością "nie podnosząc"zamożności jego mieszkańców. To jest prawdziwe "szmondactwo", bo robione z rozmysłem.
(2020.02.28)

info

4  
  2
aż szkoda tego pięknego żywopłotu. Zawsze schludnie przyciety stanowił niemal wizytówkę tej części ul. Dąbka.
oczy (2020.02.28)

info

7  
  2
Dla komentujących tak jak jest napisane w artykule działka należy do osoby prywatnej
(2020.02.28)

info

6  
  1