UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie chcę więcej takiego Prezydenta, który zamiast wzorem normalnie rządzonych miast załatwiać sprawy dla Elbląga "żywotne", jak choćby rozwój komunikacji miejskiej, budowy nowych dróg czy infrastruktury, swoimi bardzo złymi decyzjami właśnie "dobija"resztki małego handlu (kiosków w Elblągu nie ma wcale, wkrótce nie będzie też małych prywatnych sklepików). Sprawa ciepła dla Elbląga - leży, tramwaje obecnie stoją, ale tak naprawdę też "leżą", żadnych planów rozwojowych co do nowych arterii, nowych terenów dla budów tak wielorodzinnych czy działek indywidualnych - właściwie brak. Nie dziwi więc, że widząc brak perspektyw wielu ludzi wyjeżdża. Jak zabraknie na wypłaty dla urzędników - może wtedy ktoś się zreflektuje. ..