UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
aż szkoda tego pięknego żywopłotu. Zawsze schludnie przyciety stanowił niemal wizytówkę tej części ul. Dąbka.
oczy
aż szkoda tego pięknego żywopłotu. Zawsze schludnie przyciety stanowił niemal wizytówkę tej części ul. Dąbka.
oczy