UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast ściągać tutaj i wspierać prawdziwych inwestorów, aby w Elblągu zwiększać udział przemysłu czy produkcji i tym samym wpływać na zamożność Miasta - władza samorządowa kolejnym takim marketem niszczy swój lokalny drobny handel, z pewnością "nie podnosząc"zamożności jego mieszkańców. To jest prawdziwe "szmondactwo", bo robione z rozmysłem.