Wybrany wątek opinii

Co za idiota z UM (czytaj w domyśle łapówkobiorca) wydał zezwolenie na budowę marketu pomiędzy dwoma skrzyżowania i? Szkoda, że nie na środku skrzyżowania.
Spioch (2020.02.27)
Idiota to dopuscil do budowy w Elblagu16 biedronek. W ten sposob zablokowal miejsce innym markom. Choc moze to wcale nie byl taki idiota z niego, a cfaniak?
(2020.02.27)
Powrót do komentarzy