UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten market wykosi wszystkie małe sklepy wokół, z Brzozową i Pasażem Gwiezdna włącznie - czy o to właśnie urzędnikom (bardziej - urzędasom)z Ratusza chodziło? Żeby nie było niczego? Inny aspekt - przecież tuż obok tego terenu jest od wielu lat przedszkole. Dlaczego nikt z UM nie bierze pod uwagę zwiększenia w tym fatalnym komunikacyjnie miejscu- natężenia ruchu, hałasu i choćby zmniejszenia bezpieczeństwa dzieci? Czy były tutaj konsultacje społeczne? Kto wydał decyzje lokalizacyjne? Dewastacja Elbląga trwa w najlepsze.


Anuluj