UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten market wykosi wszystkie małe sklepy wokół, z Brzozową i Pasażem Gwiezdna włącznie - czy o to właśnie urzędnikom (bardziej - urzędasom)z Ratusza chodziło? Żeby nie było niczego? Inny aspekt - przecież tuż obok tego terenu jest od wielu lat przedszkole. Dlaczego nikt z UM nie bierze pod uwagę zwiększenia w tym fatalnym komunikacyjnie miejscu- natężenia ruchu, hałasu i choćby zmniejszenia bezpieczeństwa dzieci? Czy były tutaj konsultacje społeczne? Kto wydał decyzje lokalizacyjne? Dewastacja Elbląga trwa w najlepsze.