A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie prezydencie jak coś to inni też będą chcieli podwyżki
No coz PIs w tym mieście rzadzil 1,5 roku a cala reszta oj juz bardzo bardzo dlugo a moze i dłużej więc na kim spoczywa odpowiedzialnośc? Nietrudno zgadnąć
ekonomia - podwyższyć pensje i podnieść ceny biletów, SUWEREN niech płaci jak jest za a nawet przeciw, pamiętam dobrobyt jak nastał Edward nazwisko Gierek, tylko głupcy nie pamiętają tego co było później.
Te czasy już dawno minęły, dzisiaj jak ktoś przychodzi do pracy to chce godnej pensji i umowy o pracę, a nie dziadowskich warunków. Prywaciarz musi zabiegać o pracownika, a to się dopiero zaczyna niech powojenny wyż z lat 50 i początku 60 przejdzie na emeryturę to dopiero będzie kłopot z pracownikami.
"Ok. 0,5 mln. zł jest w dodatkach frekwencyjnych." czyli 50% żądań juz mają ale teraz dostają je wszyscy Ci który są w
pracy. Dlaczego związki chcą likwidacji tego dodatku? Czy to opinia związków czy wszystkich/większości pracowników
Proszę mówić ludziom co zwykły człowiek będzie z tego miał a mianowicie np paliwo za 2 zł, prąd trzy razy tańszy, ogrzewanie domów trzy razy tańsze, węgiel za 300 zł itp. A co za tym i z idzie wszystko tańsze. Bo inaczej ochłap + przesłoni prawdę o naszych skarbach!
Biliony nie przekonują szarych mas! Chcemy mieć poparcie musimy dać chleba i igrzysk nie cyferek i wykresów!
Podziemne zgazowanie węgla kamiennego i geotermia to podstawa niezależności energetycznej Polski i Miedzymorza
Wywalmy tramwaje i zainwestujmy w ubery. Zaraz miasto sie ocknie na problem jaki powstał.
Piekna Kidawa,wczoraj mowila,ze tylko samorzady I male ojczyzny o takich sprawach decyduja.Rzadowi nic do tego,lapy precz od postkomunistycznych samorzadow.Garbusiarz cyklista
Czyzby Kaszub z Pucka? Garbusiarz cyklista