106
20.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie prezydencie jak coś to inni też będą chcieli podwyżki
Wiadomo (2020.02.20)

info

4  
  9
No coz PIs w tym mieście rzadzil 1,5 roku a cala reszta oj juz bardzo bardzo dlugo a moze i dłużej więc na kim spoczywa odpowiedzialnośc? Nietrudno zgadnąć
(2020.02.20)

info

7  
  3
ekonomia - podwyższyć pensje i podnieść ceny biletów, SUWEREN niech płaci jak jest za a nawet przeciw, pamiętam dobrobyt jak nastał Edward nazwisko Gierek, tylko głupcy nie pamiętają tego co było później.
mannaznieba (2020.02.20)

info

7  
  0
Te czasy już dawno minęły, dzisiaj jak ktoś przychodzi do pracy to chce godnej pensji i umowy o pracę, a nie dziadowskich warunków. Prywaciarz musi zabiegać o pracownika, a to się dopiero zaczyna niech powojenny wyż z lat 50 i początku 60 przejdzie na emeryturę to dopiero będzie kłopot z pracownikami.
(2020.02.20)
"Ok. 0,5 mln. zł jest w dodatkach frekwencyjnych." czyli 50% żądań juz mają ale teraz dostają je wszyscy Ci który są w pracy. Dlaczego związki chcą likwidacji tego dodatku? Czy to opinia związków czy wszystkich/większości pracowników
Ex Eg (2020.02.20)

info

3  
  1
Proszę mówić ludziom co zwykły człowiek będzie z tego miał a mianowicie np paliwo za 2 zł, prąd trzy razy tańszy, ogrzewanie domów trzy razy tańsze, węgiel za 300 zł itp. A co za tym i z idzie wszystko tańsze. Bo inaczej ochłap + przesłoni prawdę o naszych skarbach! Biliony nie przekonują szarych mas! Chcemy mieć poparcie musimy dać chleba i igrzysk nie cyferek i wykresów!
(2020.02.21)

info

2  
  0
Podziemne zgazowanie węgla kamiennego i geotermia to podstawa niezależności energetycznej Polski i Miedzymorza
(2020.02.21)
Wywalmy tramwaje i zainwestujmy w ubery. Zaraz miasto sie ocknie na problem jaki powstał.
MastaH (2020.02.21)

info

3  
  3
Piekna Kidawa,wczoraj mowila,ze tylko samorzady I male ojczyzny o takich sprawach decyduja.Rzadowi nic do tego,lapy precz od postkomunistycznych samorzadow.Garbusiarz cyklista
(2020.02.21)
Czyzby Kaszub z Pucka? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.02.21)