106
20.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No ale problemem jest Rydzyk,ktory grzeje swoje od 10 lat,a lewackie pozostalosci w naszej Polsce rosna w sile I nie jest to na raczke,a przynajmniej na dzis.Garbusiarz cyklisra
Zbyszek1 (2020.02.21)
Calym sercem jestem za tramwajarzami,ale wole na rowerze.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.02.21)

info

3  
  2
A może ktoś powie w końcu co z tą Pesą która służy jako dawca części do pozostałych wagonów. 6 mln sztuka i rozkręcona???
Motor (2020.02.21)
Czy możecie wyjechać z zajezdni pod Urząd Miasta?
impet (2020.02.21)

info

4  
  0
Zasila inne wagony
PodNapięciem (2020.02.21)
Niestety, tak wygląda gospodarowanie miastem. Na wszystko brak pieniędzy. Mnóstwo nie wykorzystanych możliwości jakie daje lokalizacja miasta dają wyniki jakie są obecnie. Mamy blisko do granicy państwa, mamy drogi 7 i 22,linię kolejową, dostęp do wód. Tak patrząc z boku to wygląda jakby miasto chciało zarabiać jedynie na walorach przyrodniczych, turystycznych ale to może być tylko ciekawym dodatkiem.
(2020.02.21)

info

5  
  0
No Panowie Radni co tak milczycie, wypowiedzcie się i zajmijcie swoje stanowisko !
REal (2020.02.21)

info

6  
  0
On "odświeży" konto czyli je zasili i będzie się lansował na prezydenta miasta w przyszłych wyborach. Zobaczysz wtedy,że będzie miażdżył wróbla. Nigdy nie popręgi komunistów i lewaków. Ciekawe czy Szwed wystartuje,ale najpierw poszperam co to za człek.
Antysemita (2020.02.21)
On "odświeży" konto czyli je zasili i będzie się lansował na prezydenta miasta w przyszłych wyborach. Zobaczysz wtedy,że będzie miażdżył wróbla. Nigdy nie poprę komunistów i lewaków. Ciekawe czy Szwed wystartuje,ale najpierw poszperam co to za człek.
Antysemita (2020.02.21)
Polecam to zmienić przy wyborach i zajrzeć na kanał "Media narodowe". Takich rzeczy nie dowiesz się z tv.
Antysemita (2020.02.21)