106
20.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sorki ale straszenie ze na twoje miejsce czekają inni juz dawno minęły, odkąd ludzie wyjeżdżają stąd mają w poważaniu ochlapy rzucane przez byle pracodawcę, a trzymają się byle czego ludzie bojacy się iść do przodu ! Lub starszyzna! Więc takie gadki to myslenie lat 90 tych !Dlatego czas walczyc o swoje a jak nie to na L4 na pol roku i niech dyrekcja siada i prowadzi tramwaje, w koncu niektorzy mogą udawac chorych i wracac do roboty więc Wy tym bardziej !
(2020.02.20)
Przyjaciele i znajomi z Tramwajów Elbląskich. Dzieciństwo i młodość spędziłem naprzeciwko, na rogu Browarnej i tzw. "uliczki". Na miejscu dzisiejszego wjazdu, na zapasowych szynach, spędziliśmy niejedną zabawową godzinę. Na świetlicy w głębi oglądaliśmy Wyścig Pokoju. Na miejscu ZKM w ogrodzie p. Marszałka zbudowaliśmy schron, w którym o mało nie straciliśmy życia, bo ziemia się obsunęła. To sentyment, ale współcześnie niejednokrotnie rozmawialiśmy tam o trudnych problemach komunikacji, które, tak jak wiele innych, były zamiatane. Przykro, że formalna lewica, zajęta swoimi fotelami i strachem przed ich utratą, straciła z punktu widzenia ludzi i ich sprawy. "To polityczny aspekt". Jaki, do cholery ? Panie Romanie, nie wiem jak inni, ja na pewno będę w niedzielę o 14.00.w miejscu tak mi bliskim. Wówczas i teraz. Pozdrawiam- wytrwajcie.
RyszardKlim (2020.02.20)
Haha racja jak nie dadzą to zrobić Tak
Hura (2020.02.20)
Dzięki!
(2020.02.20)
Witam,za taki stan żeczy winni są też ludzie tam pracujący,zawistni,egoistyczni i pazerni że o 1zł więej dostaną,nie ma jedności między ludzmi dlatego ci prywaciarze to wykorzystują z nadgodzinami i na papierze wszýtko z najniższej krajowej,zero jakichkolwiek funduszy wakacyjnycy,nic...
(2020.02.20)
3200 brutto ? Panowie 4 brutto to minimum za taką odpowiedzialność I niebezpieczna pracę. 4 i wszystkie dodatki, trzynastki itp. Trzymajcie się!
Przedsiębiorca (2020.02.20)

info

19  
  1
A ja popieram. Co ty porównujesz górników gdzie mają deputaty węglowe, pensje dużo wyższe jak motorniczy i różne innego przywileje jak 13 i 14, wcześniejsze emerytury i dużo wyższe do motorniczych, tam w kopalniach to średnia pensja grubo ponad 7000. Ci ludzie co jeżdżą tramwajami zasługują po prostu na godną pensję, aby utrzymać siebie czy rodzinę jak ktoś ma. Powinni po prostu godnie zarabiać inaczej ludzie stąd odejdą do lepiej płatnych zawodów.
(2020.02.20)
Tak czy owak to porazka dla kierownictwa i władz i pokazano wielką słabość radzenia sobie z problemami tego niszczonego miasta, za mało koncentracji na rozwoku a za duzo na przestawianiu i ustawieniu ludzi,a to nie szachownica
(2020.02.20)

info

17  
  1
Komuniści i złodzieje oszczędzili nasze tramwaje. Przez ostatnie osiem lat, jak mawiała Pani Premier Szydło, pełofcy i kodofcy też tramwajów się nie czepiali. A Pan Prezydent Duda zlikwiduje?
pisnawieki-ament (2020.02.20)
pisnawieki. ty, ,JUHU''
(2020.02.20)