UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę mówić ludziom co zwykły człowiek będzie z tego miał a mianowicie np paliwo za 2 zł, prąd trzy razy tańszy, ogrzewanie domów trzy razy tańsze, węgiel za 300 zł itp. A co za tym i z idzie wszystko tańsze. Bo inaczej ochłap + przesłoni prawdę o naszych skarbach! Biliony nie przekonują szarych mas! Chcemy mieć poparcie musimy dać chleba i igrzysk nie cyferek i wykresów!


Anuluj