UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Ok. 0,5 mln. zł jest w dodatkach frekwencyjnych." czyli 50% żądań juz mają ale teraz dostają je wszyscy Ci który są w pracy. Dlaczego związki chcą likwidacji tego dodatku? Czy to opinia związków czy wszystkich/większości pracowników
Ex Eg