Wywalmy tramwaje i zainwestujmy w ubery. Zaraz miasto sie ocknie na problem jaki powstał.MastaH
Wywalmy tramwaje i zainwestujmy w ubery. Zaraz miasto sie ocknie na problem jaki powstał.