UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proszę mówić ludziom co zwykły człowiek będzie z tego miał a mianowicie np paliwo za 2 zł, prąd trzy razy tańszy, ogrzewanie domów trzy razy tańsze, węgiel za 300 zł itp. A co za tym i z idzie wszystko tańsze. Bo inaczej ochłap + przesłoni prawdę o naszych skarbach! Biliony nie przekonują szarych mas! Chcemy mieć poparcie musimy dać chleba i igrzysk nie cyferek i wykresów!