UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No coz PIs w tym mieście rzadzil 1,5 roku a cala reszta oj juz bardzo bardzo dlugo a moze i dłużej więc na kim spoczywa odpowiedzialnośc? Nietrudno zgadnąć


Anuluj