Wybrany wątek opinii
Dlaczego poslowie PiS /Krasulski i Wilk / nie wlaczają się do mediacji.
Przecież sprawy Elblaga powinny ich też interesować. Za wysoką pensję poselską zawodową trzeba być bardziej aktywnym.
Do moderacji
Odpowiedz
23
10
Piekna Kidawa,wczoraj mowila,ze tylko samorzady I male ojczyzny o takich sprawach decyduja.Rzadowi nic do tego,lapy precz od postkomunistycznych samorzadow.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
4