Wybrany wątek opinii

Dlaczego poslowie PiS /Krasulski i Wilk / nie wlaczają się do mediacji. Przecież sprawy Elblaga powinny ich też interesować. Za wysoką pensję poselską zawodową trzeba być bardziej aktywnym.
(2020.02.20)
Piekna Kidawa,wczoraj mowila,ze tylko samorzady I male ojczyzny o takich sprawach decyduja.Rzadowi nic do tego,lapy precz od postkomunistycznych samorzadow.Garbusiarz cyklista
(2020.02.21)
Powrót do komentarzy