UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te czasy już dawno minęły, dzisiaj jak ktoś przychodzi do pracy to chce godnej pensji i umowy o pracę, a nie dziadowskich warunków. Prywaciarz musi zabiegać o pracownika, a to się dopiero zaczyna niech powojenny wyż z lat 50 i początku 60 przejdzie na emeryturę to dopiero będzie kłopot z pracownikami.