UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te czasy już dawno minęły, dzisiaj jak ktoś przychodzi do pracy to chce godnej pensji i umowy o pracę, a nie dziadowskich warunków. Prywaciarz musi zabiegać o pracownika, a to się dopiero zaczyna niech powojenny wyż z lat 50 i początku 60 przejdzie na emeryturę to dopiero będzie kłopot z pracownikami.


Anuluj