Wybrany wątek opinii

Podziemne zgazowanie węgla kamiennego i geotermia to podstawa niezależności energetycznej Polski i Miedzymorza
(2020.02.21)
No ale problemem jest Rydzyk,ktory grzeje swoje od 10 lat,a lewackie pozostalosci w naszej Polsce rosna w sile I nie jest to na raczke,a przynajmniej na dzis.Garbusiarz cyklisra
Zbyszek1 (2020.02.21)
Powrót do komentarzy