Wybrany wątek opinii
Podziemne zgazowanie węgla kamiennego i geotermia to podstawa niezależności energetycznej Polski i Miedzymorza
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
No ale problemem jest Rydzyk,ktory grzeje swoje od 10 lat,a lewackie pozostalosci w naszej Polsce rosna w sile I nie jest to na raczke,a przynajmniej na dzis.Garbusiarz cyklisra
Do moderacji
Odpowiedz
0
1