UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblazanin 1942 - Cieszę się, że na jednym ze zdjęć poznałam moją mamę. Pracowała w słynnej "Renomie ". Alicja

Alicja U.

Anuluj