UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moja mama też pracowała w Renomie.Pamietam jak z siostrą przychodziłyśmy po nią do pracy,wchodziłyśmy do niej na salę produkcyjną.Przechodzac przez portiernię sprawdzano kobietom zawartość torebek.Eh....jakos pomimo wszystko było fajniej,może dlatego że byłam wtedy dzieckiem....