UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepusteczka? Lekow zapomniales wykupic, a mowil pan doktor, ze przepusta pod warunkiem wykupienia lekarstw. Czas wracac, na gorce we Fromborku juz tesknia komuchu.


Anuluj