Wybrany wątek opinii

Piękne zdjęcia...Wszyscy komentują...A ja zapytam...mieszkańcy.. czy ktoś kogoś rozpoznaje..czy ktoś się poznaje??
Elblazanin 1942 (2020.02.02)
@Elblazanin 1942 - Cieszę się, że na jednym ze zdjęć poznałam moją mamę. Pracowała w słynnej "Renomie ". Alicja
Alicja U. (2020.02.02)
Powrót do komentarzy