Wybrany wątek opinii
Piękne zdjęcia...Wszyscy komentują...A ja zapytam...mieszkańcy.. czy ktoś kogoś rozpoznaje..czy ktoś się poznaje??
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@Elblazanin 1942 - Cieszę się, że na jednym ze zdjęć poznałam moją mamę. Pracowała w słynnej "Renomie ". Alicja
Do moderacji
Odpowiedz
10
0