UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ciekawe co za parę lat bedziemy pisac o cudzie gospodarczym pis - u. Po tych paru latach ich rządów gwaltownie wzrosla liczba bardzo zamożnych, ktorym sloma z butów. Wystarczy popatrzeć na ostatni spor, kto wchodzi do europarlamentu posel Mularczyk, czy Tarczyński. .5 lat w Brukseli to wiecej niż 6 w Totka.