Wybrany wątek opinii
@Elblazanin 1942 - Cieszę się, że na jednym ze zdjęć poznałam moją mamę. Pracowała w słynnej "Renomie ". Alicja
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Moja mama też pracowała w Renomie.Pamietam jak z siostrą przychodziłyśmy po nią do pracy,wchodziłyśmy do niej na salę produkcyjną.Przechodzac przez portiernię sprawdzano kobietom zawartość torebek.Eh....jakos pomimo wszystko było fajniej,może dlatego że byłam wtedy dzieckiem....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0