Wybrany wątek opinii

@Elblazanin 1942 - Cieszę się, że na jednym ze zdjęć poznałam moją mamę. Pracowała w słynnej "Renomie ". Alicja
Alicja U. (2020.02.02)
Moja mama też pracowała w Renomie.Pamietam jak z siostrą przychodziłyśmy po nią do pracy,wchodziłyśmy do niej na salę produkcyjną.Przechodzac przez portiernię sprawdzano kobietom zawartość torebek.Eh....jakos pomimo wszystko było fajniej,może dlatego że byłam wtedy dzieckiem....
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy