UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moja mama też pracowała w Renomie.Pamietam jak z siostrą przychodziłyśmy po nią do pracy,wchodziłyśmy do niej na salę produkcyjną.Przechodzac przez portiernię sprawdzano kobietom zawartość torebek.Eh....jakos pomimo wszystko było fajniej,może dlatego że byłam wtedy dzieckiem....


Anuluj