90
02.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo dobry wpis
(2020.02.02)
Ten budynek był w złym stanie technicznym? Śmiech na sali! Budynek 101 jest w dużo gorszym stanie, zarwane podłogi, popękane nadproża, na klatce deski wychodzą ze ścian....
Szok (2020.02.02)
Psychiatre sobie też wybierz. To będzie najlepszy twój wybór, trollu.
(2020.02.02)
Piękna historia. Pozdrawiam
(2020.02.02)

info

2  
  0
To proszę się cieszyć, że wgl ma Pani te mieszkanie, a jak Pani źle polecam dołączyć do takich jak ja i pchać 3/4 wypłaty w wynajem od osoby prywatnej mającej mieszkanie w dobrej spółdzielni i o remonty się nie martwić. Wtedy zobaczy Pani, co to drogi czynsz. Zawsze też można samemu kupić mieszkanie w sprawdzonej SM i mieć wszystko głęboko w poważaniu, przy okazji również płacąc czynsz i wszystkie składki też wcale nie małe. Wtedy będzie Pani moglła sobie ponarzekać, a nie dostając od miasta. Wiele mieszkań zbk jest zadłużonych, więc na te remonty pieniędzy brakuje i zawsze będzie brakowało. Chcę Pani mieć lepiej? Proszę o swój dach nad głową zadbać samej, a nie dostać i narzekać.
Mieszkanka Elbląga (2020.02.02)
Bez urazy ale trzeba byc totalnie glupim zeby pchac 3/4 wyplaty w wynajem! Czynsz wynosi ze 300zl a tysiac wlasciciel pakuje do kieszeni. Proponuje wziac kredyt na mieszkanie a jak nie stac na kredyt to kombinowac jak inni ktorzy skladaja wnioski o mieszkanie z miasta i przestac sie uzalac. Ludzie placza ale sami sa sobie winni za to jak maja.
Do mieszkanki elblaga (2020.02.02)
I proponuje przeczytac uwazniej to co zostalo napisane przez wczesniejsze osoby bo nikt nie uzala sie nad tym jak ma , tylko chodzi tu o zagrywki jakie robi zbk. Temat mnie o tyle zaciekawil , ze sam osobiscie zainteresuje sie tym co powstanie w miejscu zburzonej kamienicy i komu ta dzialka zostanie sprzedana.
Do mieszkanki elblaga (2020.02.02)
@Halyna. - Halyna albo masz w poprzek albo jesteś Hermenegilda?
zb (2020.02.02)
@Grazyna niematka tylko katka - A komuniści to skąd przyszli?Przed Hitlerem komunistów było więcej w Niemczech niż w Polsce. Tam ich gnali razem z żydami i przyszli do nas i nie tylko. Tych co wymieniłem to czysta komuna popierana w tych latach przez kacapów.
zb (2020.02.02)
@zb - Szukasz w historii. Poszukaj kto doprowadził do ruiny ten dom. Kto go zniszczył mieszkając w nim. I czy będzie za to ponosił koszty. Ktoś powie, że to był dom Niemca, więc można go doprowadzić było do ruiny. No to tak samo można z Elblągiem?
(2020.02.02)