Wybrany wątek opinii

To proszę się cieszyć, że wgl ma Pani te mieszkanie, a jak Pani źle polecam dołączyć do takich jak ja i pchać 3/4 wypłaty w wynajem od osoby prywatnej mającej mieszkanie w dobrej spółdzielni i o remonty się nie martwić. Wtedy zobaczy Pani, co to drogi czynsz. Zawsze też można samemu kupić mieszkanie w sprawdzonej SM i mieć wszystko głęboko w poważaniu, przy okazji również płacąc czynsz i wszystkie składki też wcale nie małe. Wtedy będzie Pani moglła sobie ponarzekać, a nie dostając od miasta. Wiele mieszkań zbk jest zadłużonych, więc na te remonty pieniędzy brakuje i zawsze będzie brakowało. Chcę Pani mieć lepiej? Proszę o swój dach nad głową zadbać samej, a nie dostać i narzekać.
Mieszkanka Elbląga (2020.02.02)
Bez urazy ale trzeba byc totalnie glupim zeby pchac 3/4 wyplaty w wynajem! Czynsz wynosi ze 300zl a tysiac wlasciciel pakuje do kieszeni. Proponuje wziac kredyt na mieszkanie a jak nie stac na kredyt to kombinowac jak inni ktorzy skladaja wnioski o mieszkanie z miasta i przestac sie uzalac. Ludzie placza ale sami sa sobie winni za to jak maja.
Do mieszkanki elblaga (2020.02.02)
I proponuje przeczytac uwazniej to co zostalo napisane przez wczesniejsze osoby bo nikt nie uzala sie nad tym jak ma , tylko chodzi tu o zagrywki jakie robi zbk. Temat mnie o tyle zaciekawil , ze sam osobiscie zainteresuje sie tym co powstanie w miejscu zburzonej kamienicy i komu ta dzialka zostanie sprzedana.
Do mieszkanki elblaga (2020.02.02)
Powrót do komentarzy