Wybrany wątek opinii

@kogo to obchodzi - I co z tego, że ZBK. Ja też mieszkam w takim budynku, bo mam to mieszkanie po rodzinie, ale do cholery jasnej, ja i sąsiedzi płacimy czynsz, a małego czynszu wcale nie mamy i ZBK też nic nie robi! Budynek na teatralnej nr 6,4 mieszkania zadłużone tam były i widniały na liście do eksmisji, a budynek docieplili i okna pcv wstawili, dlaczego się pytam? Bo budynek straszył przy drodze, czy o co chodzi? ZBK ma w d. .. większość budynków, które stoją, ale nie rzucają się nikomu w oczy. Remontują tylko te wygodne dla nich i burzą te, gdzie działka będzie miała wzięcie. Może czas żeby ktoś nimi zajął!
Katarzyna21 (2020.02.02)
To proszę się cieszyć, że wgl ma Pani te mieszkanie, a jak Pani źle polecam dołączyć do takich jak ja i pchać 3/4 wypłaty w wynajem od osoby prywatnej mającej mieszkanie w dobrej spółdzielni i o remonty się nie martwić. Wtedy zobaczy Pani, co to drogi czynsz. Zawsze też można samemu kupić mieszkanie w sprawdzonej SM i mieć wszystko głęboko w poważaniu, przy okazji również płacąc czynsz i wszystkie składki też wcale nie małe. Wtedy będzie Pani moglła sobie ponarzekać, a nie dostając od miasta. Wiele mieszkań zbk jest zadłużonych, więc na te remonty pieniędzy brakuje i zawsze będzie brakowało. Chcę Pani mieć lepiej? Proszę o swój dach nad głową zadbać samej, a nie dostać i narzekać.
Mieszkanka Elbląga (2020.02.02)
Dalej wiszą trzy mieszkania z tego bloku na liscie do eksmisji. Dług rośnie a remoncik bloku zrobili.
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy