UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez urazy ale trzeba byc totalnie glupim zeby pchac 3/4 wyplaty w wynajem! Czynsz wynosi ze 300zl a tysiac wlasciciel pakuje do kieszeni. Proponuje wziac kredyt na mieszkanie a jak nie stac na kredyt to kombinowac jak inni ktorzy skladaja wnioski o mieszkanie z miasta i przestac sie uzalac. Ludzie placza ale sami sa sobie winni za to jak maja.
Do mieszkanki elblaga