UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To proszę się cieszyć, że wgl ma Pani te mieszkanie, a jak Pani źle polecam dołączyć do takich jak ja i pchać 3/4 wypłaty w wynajem od osoby prywatnej mającej mieszkanie w dobrej spółdzielni i o remonty się nie martwić. Wtedy zobaczy Pani, co to drogi czynsz. Zawsze też można samemu kupić mieszkanie w sprawdzonej SM i mieć wszystko głęboko w poważaniu, przy okazji również płacąc czynsz i wszystkie składki też wcale nie małe. Wtedy będzie Pani moglła sobie ponarzekać, a nie dostając od miasta. Wiele mieszkań zbk jest zadłużonych, więc na te remonty pieniędzy brakuje i zawsze będzie brakowało. Chcę Pani mieć lepiej? Proszę o swój dach nad głową zadbać samej, a nie dostać i narzekać.

Mieszkanka Elbląga

Anuluj