Wybrany wątek opinii

Ten budynek był w złym stanie technicznym? Śmiech na sali! Budynek 101 jest w dużo gorszym stanie, zarwane podłogi, popękane nadproża, na klatce deski wychodzą ze ścian....
Szok (2020.02.02)
Taka prawda 101 jest w o wiele gorszym stanie technicznym niż ten który wyburzyli dziurawe rury od ścieków w piwnicy kilkanaście razy do roku zalewane i tak żyjemy sobie z gówienkami szczurami.Sciany próchno się sypie ale ocieplony z zewnątrz żeby nie kłuć w oczki osiedla Sadowa.Mieszkamy jak za króla Ćwieczka WC na korytarzu a przed blokiem Wenecja błoto po kolana wiecznie stojąca woda no toż to rarytas jest.Cira
Cira (2020.02.03)
Powrót do komentarzy